В нашій фотостудії ОДИН ЗАЛ
ВСІ ЛОКАЦІЇ знаходяться в 1 залі (фото в розділі "Локації)

ОРЕНДА від 500 грн/год
АКЦІЯ: Сімейна фотосесія - 1500 грн

099 511 36 06    073 511 36 06   073 511 36 06 (viber) 

Обладнання студії

Основою обладнання нашої студії є комплект студійного світла BOWENS GEMINI 750 PRO (5 моноблоків), що є чудовим вибором для професійних та досвідчених фотографів, для яких важлива висока потужність, надійність, а також, можливість проведення фотозйомки на виїзді. Унікальна та достатньо проста система охолодження та сталевий надійний корпус можуть витримувати навіть найтяжчі умови застосування. Моноблоки даного набору мають можливість автономної роботи від акумуляторів Travelpak, а також, можуть бути сумісні з картами PocketWizard и Pulsar.

 

     

Технічні характеристики комплекту:

        Потужність                                  750 Дж

        Ведуче число (1 м/100 ISO)       104

        Час перезарядки                         1.5 с

        Тривалість імпульса t=0.5          1/2300 с

 

 

Для максимального полегшення втілення своїх задумів фотографами, що будуть створювати шедеври в нашій студії, ми підібрали наступний комплект аксесуарів для моноблоків BOWENS GEMINI 750 PRO: 

 

 

1. Софтбокс BOWENS LUMIAIR SOFTBOX 60X80 - 1 шт

    

Прямокутний BOWENS LUMIAIR SOFTBOX 60X80 в комплекті з адаптером (BW-1500) - 

високоякісний софтбокс, що чудово підходить для проведення портретної лицьової та предметної фотозйомки. Завдяки узгодженій роботі внутрішнього та зовнішнього розсіювачів відмінно забезпечується направлене та м'яке освітлення з чудовою рівномірністю світлового потоку від краю до краю.

 

2. Софтбокс BOWENS LUMIAIR SOFTBOX 100X100 - 1 шт

 

Квадратний BOWENS LUMIAIR SOFTBOX 100x100 в комплекті з адаптером (BW-1510) чудово підходить для предметної фотозйомки та портретної фотозйомки. Завдяки узгодженій роботі внутрішнього та зовнішнього розсіювачів відмінно забезпечується направлене та м'яке освітлення з чудовою рівномірністю світлового потоку від краю до краю.

3. Софтбокс BOWENS LUMIAIR SOFTSTRIP 140X40 - 1 шт

 

Високоякісний стрипбокс BOWENS LUMIAIR SOFTSTRIP 140x40 в комплекті з адаптером (BW-1525) чудово підходить для створення красивих фотознімків фотомоделей в повний зріст. Має достатньо широку сферу використання, наприклад, його можна застосовувати в якості малюючого, контрового, продольного, поперечного, верхнього, і так далі.
Також, він має можливість прикріплення сотової фронтальної решітки, а завдяки тому, що робота внутрішнього та зовнішнього розсіюючих екранів абсолютно узгодженні, забезпечується направлене та достатньо м'яке освітлення з відмінною рівномірністю світлового потоку.

4. Октобокс Mircopro SB-035 з сотами (120см)

 

Октобокс Mircopro SB-035 з сотами - високоякісний восьмикутний сотфбокс з розмірос 120см забезпечує максимально рівномірне розвіяювання світла для досягнення ефекту об'ємного зображення.

 

Використовується для зйомків портретів, ростових зйомок та приедметної фотозйомки.

5. Beauty Dish Mircopro 505 - 1 шт

 

Рефлекторная насадка для студійного освітлювача типу beuty dish, або "Портретна тарілка". Призначена для портретної та предметної зйомок. 

 

Насадка "Портретна тарілка" створена саме для зйомки портретів. Її конструкція розраблена таким чином, щоб рівномірно освітлювати обличчя моділі в анфас без явного яскравого відблиску в центрі та з м'яким переходом в тіні по контуру обличчя.

Рівномірність освітлення сформована завдяки дефлектору, який розташований прямо навпроти спалаху і відображає світло, що потрапляє на нього, на рефлектор, який, в свою чергу, м'яко розсіює світловий потік та направляє на обличчя моделі. Таке рівномірне освітлення передає фактуру шкіри, згладжуючи її нерівності та недоліки. 

 

Для більш жорсткого освітлення на "Портретну тарілку" можна встановити соти, які входять до комплекту. 

6. Стійка c-stand Mircopro CS-8204 - 1 шт

 

Стійка зі збільшеною вантажопід'ємною силою серії C-Stand призначена для встановлення освітлювального фото та відео обладнання. 

Ніжки стійки мають можливість змінювати кут повороту, завдяки чому стійка може бути розміщена безпосередньо біля самої стіни.

7. Фото-парасоля BOWENS UMBRELLA 115 cm (46”) Silver/White (BW-4046)  - 3 шт

 

115-сантиметрова біла/срібляста парасоля. В цій виключно практичній парасолі поєднуються срібляста підкладка та шар напівпрозорого синтетичного матеріалу. Таким чином, парасоля не пропускає світло, дозволяючи ефективно керувать відбитим світловим потоком. Створює м'яке приємне освітлення. Також може використовуватися на просвіт. Всі фото-парасолі BOWENS виготовлені з високоякісних материалів на відміну від більш дешевих аналогів.

8. Комплект рефлекторів BOWENS BASIC EFFECTS LIGHTING REFLECTOR KIT (BW-6650)

 

Комплект освітлювальних аксесуарів, що складається з 60-градусного рефлектора, тубуса, чотирьох-створчатих шторок, Backlite рефлектора та комплекта желатинових фільтрів для беклайт рефлектора. Комплект призначений для створення світлових спецефектів, що доповнюють звичайну схему освітлення.

9. Стіл для предметної фотозйомки

10. Генератор диму DJ Power DF-V9C

 

Дистанційне управління за допомогою радіо пульта до 35 м.

 

Потужність: 900Вт
Час нагрівання камери: 4,5 хв
Щільність диму: середня

 

11. Постійне світло Godox LED-500W (комплект з 2 шт)

 

Потужність: 32 Вт

Яскравість - 2900 Lux/м

Колірна температура: 5600K

Регулювання потужності: плавне (10%-100%)

12. Паперові фони (білий, чорний, сірий, зелений, рожевий, жовтий, блакитний). Ширина 272 см.